Anketa
Akým príslušenstvom plánujete vybaviť svoje vozidlo tento rok?
Navijak Hlasov : 39260
Podvozková sada Hlasov : 41708
Pevnostný nárazník Hlasov : 38668
Uzávierka diferenciálu Hlasov : 37919
Celkovo hlasovalo : 157555

tomenu

Spoločnosť bola založená dňa 16. 1. 2001 ako obchodno-servisná spoločnosť za účelom predaja manipulačnej techniky, náhradných dielov a servisu tejto techniky.


Spoločnosť sa po vybudovaní pevného postavenia na domácom trhu manipulačnej a skladovej techniky ďalej zaoberá rozšírením svojej pôsobnosti v oblasti pridružených komodít (ako je viazacia technika, katalyzátory, pneumatiky, prídavné zariadenia, zákazková výroba v oblasti manipulačnej techniky). Pre komplexnú službu zákazníkom má spoločnosť vybudované servisné stredisko, ktoré zabezpečuje rýchly záručný a pozáručný servis.
V posledných rokoch spoločnosť začala presadzovať novú obchodnú komoditu a to je OFFROAD príslušenstvo, predaj pneumatík 4x4 a úpravy terénnych automobilov. V tejto oblasti sa začína tvoriť samostatná divízia zameraná na OFFROAD. Našim cieľom je dosiahnuť vytvorenie týmu vysokokvalitných odborníkov, ktorí budú schopní riešiť špeciálne požiadavky náročných zákazníkov v oblasti OFFROADU.


Srdečne Vás pozývame k prehliadke našej webovej stránky, kde nájdete mnoho užitočných informácií, prípadne nás neváhajte kontaktovať na našich telefónnych čislach a e-mailových adresách, uvedených v záložke kontakt. Radi Vám pomôžeme a poradíme.

100_5773

tomenu